АрселорМіттал Кривий Ріг» виділяє 2 мільйони доларів США на забезпечення гуманітарних потреб України під час війни з Росією

АрселорМіттал Кривий Ріг» виділяє 2 мільйони доларів США на забезпечення гуманітарних потреб України під час війни з Росією

Фото: Первый Криворожский

Українське підприємство АрселорМіттал Кривий Ріг перерахувало 1 мільйон доларів на банківський рахунок українського уряду для гуманітарних цілей: забезпечення житлом, продуктами харчування, ліками та одягом біженців і внутрішньо переміщених осіб.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» виділив додатковий мільйон доларів США на надання гуманітарної допомоги саме у місті Кривий Ріг. Компанія почне з забезпечення медичними засобами та обладнанням місцевих лікарень, насамперед, тих, де лікуватимуть поранених. Уся допомога надається у координації з Об'єднаним штабом територіальної оборони Кривого Рогу.

Крім того, «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснив авансовий платіж податків за користування надрами у розмірі 2 250 000 000 грн для підтримки державного бюджету в цій надзвичайно складній ситуації.
"Це жахливо, що серед жертв цієї війни є звичайні, цивільні люди. Як світова корпорація та українська компанія, ми хочемо зробити свій внесок і допомогти людям, яких було поранено або які втратили свої домівки», – сказав генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо. «Ми молимося за наш улюблений Кривий Ріг та його захисників. Будемо використовувати наші професійні навички у галузі закупівель та логістики, а також нашу фінансову спроможність, щоб допомогти Кривому Рогу, а потім – відбудувати Україну", – сказав Лонгобардо.

3-го березня «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочав зупинку металургійного виробництва. Коксохімічний завод працює на гарячому простої, а гірничодобувний департамент працює на мінімальних потужностях. Компанія продовжує виплачувати заробітну плату всім працівникам у повному обсязі, незалежно від того, чи працюють вони на заводі, вдома, перебувають у оплачуваній відпустці або були призвані на службу до Збройних сил.

Ссылка скопирована в буфер обмена