До Криворізької міської лікарні №2 прибув вантаж із Німеччини з медичним обладнанням
![До Криворізької міської лікарні №2 прибув вантаж із Німеччини з медичним обладнанням До Криворізької міської лікарні №2 прибув вантаж із Німеччини з медичним обладнанням](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554575_4485a70399e9f62acc4b8a229801c2a95b34572756f57e839fc5ae8d7fe21d4e1646734178.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Про це повідомляє начальник Військової адміністраціі Кривого Рогу Олександр Вілкул.
Необхідне обладнання зібрали для криворіжців наші земляки - колишні учні інтернатури, які нині працюють у ФРН.
Начальник Військової адміністрації міста подякував усім за необхідну у важкий час підтримку, водіїв, яким попри всі труднощі вдалося доставити вантаж до Кривого Рогу, всіх, хто взяв участь в організації доставки.
"Зараз просто не може бути байдужих до того, що відбувається в Україні. Це конкретна допомога, а враховуючи те, як її везли - ще й маленький подвиг. Спасибі від усіх криворіжців!", - сказав Олександр Вілкул.
"Допомогу нам надали наші учні, які навчалися тут в інтернатурі, наші земляки, які зараз працюють у німецьких клініках. Вони зібрали найнеобхідніші матеріали. Велика подяка їм та сміливим водіям Миколі Одуду і Володимиру Масалову. Клініка професора Девіда Коха зібрала обладнання для кардіохірургії, апарат для наркозу, для УЗД діагностики бойової травми та лікування бойової травми. Оскільки ми - мирний народ, то раніше не готували такі матеріали. Вантаж ішов більше 5 діб із німецького міста Вальценау", - розповів доцент кафедри хірургії ДДМ Сергій Міхно.
Керівниця 2-ї міськлікарні Олена Климович пояснила: " Зараз в лікарні є всі необхідні медикаменти, також місто забезпечило запас продуктів як у нас, так і по інших лікарнях. Ми є госпітальною базою для прийому поранених бійців, тому гуманітарні вантажі, які надають дружні держави, нам вкрай необхідні. Такої допомоги ніколи не буде багато: це і інструменти хірургічні, й обладнання, перев'язочні матеріали, дефіцитні ліки, бо зараз вже не працюють київський і харківський фармацевтичні заводи. Ми вдячні клінікам, де працюють наші випускники, які відгукнулися на ці гострі потреби. Наповнення вантажу - це і необхідні препарати, і харчування, і розхідні матеріали. Зможемо надати висококваліфіковану медичну допомогу при бойових травмах".
Зараз у Кривому Розі всі лікарні міста і ті лікарні, які визначені базовими госпітальних округів повністю забезпечені необхідними медикаментами, створені їх запаси, а також запаси продуктів для хворих, які перебувають на лікуванні.
Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554573_4485a70399e9f62acc4b8a229801c2a9535049_85a5549aa6c6db59fb544c9013abc3561646734189.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554574_4485a70399e9f62acc4b8a229801c2a9535050_85a5549aa6c6db59fb544c9013abc3561646734189.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554572_4485a70399e9f62acc4b8a229801c2a9535051_5b456a06fb82f57eacb7eb412e8907db1646734190.jpg)