Росіян нема у Дніпропетровській області, але «Сирену» ігнорувати не можна,— голова облради

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На Дніпропетровщині було неспокійно через загрозу атаки з повітря. Три години сирен чули в тому числі криворіжці. Про це повідомляє Микола Лукашук, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Миколи Лукашук, голова Дніпропетровської облради
Наводимо допис Лукашука дослівно: "Бачу ваші коментарі із запитаннями, що сталося з ворожими ракетами і літаками, про які я сьогодні вже повідомив. Ці подробиці з ряду причин не розкриватиму.
Зазначу лише, що нині ситуація контрольована, загрози ані на землі, ані в повітрі немає. Окупанти в область не зайшли. Ударів не завдали.
Я прошу всіх, хто зараз почав нервувати через сьогоднішні події - заспокойтеся. Область тримається вже дванадцятий день. Тисячі захисників роблять вже можливе і неможливе, щоб ранок, день та вечір кожного з нас були мирними. Щоб всі ми могли жити спокійно і бути впевненими в тому, що завтрашній день обов’язково настане. Подякуйте за це нашим хлопцям та дівчатам, які боронять наш спокій.
Ще раз нагадую: чуєте сигнал тривоги - йдіть в укриття. Це просте правило рятує життя.
Органи місцевого самоврядування разом з військовою адміністрацією продовжують виконувати свою роботу. Харчі, ліки, предмети першої необхідності - в наявності. Інфраструктура - працює. Дороги - відкриті. Люди з інших областей прибувають, всіх приймаємо. Хто хоче виїхати - бажаючі мають таку можливість. В нас все під контролем. В оселях жителів Дніпропетровщини є опалення, електроенергія, водопостачання.
Нехай сьогоднішня ніч буде спокійною.
Вірте в ЗСУ. Вони в нас просто агонь!"

Оперативні новини про Кривий Ріг та усю Україну — https://t.me/news_1kr

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

11 : 46

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com