У Кривому Розі цілодобово триває робота зі зміцнення оборони
![У Кривому Розі цілодобово триває робота зі зміцнення оборони У Кривому Розі цілодобово триває робота зі зміцнення оборони](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554534_42c160799be2fb9146c52f5b5a9b03ad6e899b0f900614da369c5e934744a4c01646667656.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Разом з Радою оборони міста, керівництвом його Військової адміністрації - волонтери, підприємці, громадські організації, підприємства, небайдужі криворіжці згуртувалися у спільній меті – не допустити ворога на рідну землю. Створено глибоко ешелоновану оборону, зведено укріпрайони. А в одному із Палаців дитячої творчості розгорнувся цілий штаб по допомозі українським воїнам. З його учасниками поспілкувався в.о. міського голови Юрій Вілкул.
Вже десятки комплектів захисту для наших бійців виготовлено спільними зусиллями співробітників Палацу творчості. Їх завдання – пошиття основ для бронежилетів та розвантажувальних жилетів. Також колектив палацу виготовляє плетені маскувальні сітки та збирає одяг й речі першої потреби для переселенців.
«У місті цілодобово триває робота по обороні. Практично кожен мешканець працює у тилу для того, щоб допомогти нашим воїнам. А особливо, вражають наші криворізькі жінки з мужнім характером. Кожен вчитель, вихователь, керівник гуртка, кухар і просто небайдужі жінки допомагають не тільки своєму місту, а і всій Україні. Ось, як і наші землячки - не лише опанували навички шиття, а й розгорнули цілий швейний цех з шиття основ для бронежилетів, аби посилити безпеку наших захисників. Наразі готові комплекти захисту передані воїнам ЗСУ та тероборонцям. Я вдячний вам за вашу працю та небайдужість!», - сказав Юрій Вілкул.
Ганна Миланович, розповіла: «З найпершого дня, коли розпочалася війна ми стали на допомогу нашим воїнам. Наші співробітники вступили до тероборони міста. А ми закупили тканину та розпочали шити основи для бронежилетів. Наразі у швейній команді приблизно 20 співробітників нашого закладу, які працюють кожного дня. Крім того ми збираємо гуманітарну допомогу, і вже сьогодні машина з речами виїхала на Харків».
Всі освітяни міста згуртувалися, приготували та облаштували укриття у своїх закладах, плетуть маскувальні сітки, у столових готують їжу, і не тільки комплексні обіди, а й випікають різні смаколики. Маленькі школярі малюють листівки для військових, які передають на бійцям. Також у закладах освіти кожного району діють курси з надання першої домедичної допомоги.
Крім того, всі заклади культури міста працюють під гаслом «Допоможемо нашим захисникам!». 11 Палаців культури та 3 міських театри з початку війни долучилися до надання допомоги ЗСУ та теробороні міста, а саме: збирають гуманітарну допомогу, це і медикаменти, продукти харчування, засоби особистої гігієни; також плетуть маскувальні сітки; готують та поширюють у соцмережах мотиваційні відеоролики зі зверненнями дітей-учасників творчих колективів закладів на підтримку наших воїнів-захисників, які боронять нашу країну.
Протягом трьох днів працівники Криворізького театру ім. Шевченка також виготовили багато основ захисних жилетів для воїнів, робота у цьому напрямку триває.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554531_42c160799be2fb9146c52f5b5a9b03ad535012_d55379107ea449450c5829879d1bfa9a1646667670.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554532_42c160799be2fb9146c52f5b5a9b03ad535011_8b69809badca7a900baa7f7d723d896d1646667669.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554533_42c160799be2fb9146c52f5b5a9b03ad535010_8b69809badca7a900baa7f7d723d896d1646667669.jpg)