Пресс-релиз

Працівники криворізьких підприємств Метінвесту активно займаються волонтерством

Працівники криворізьких підприємств Метінвесту активно займаються волонтерством

Фото: Метінвест

Волонтери молодіжної організації «Молодь Метінвесту» працюють на пунктах збору гуманітарної допомоги для захисників та постраждалих від військової агресії Росії. Від початку війни криворізькі волонтери Метінвесту зібрали близько двох тисяч кілограмів гуманітарної допомоги.

Загалом станом на сьоме березня волонтери криворізьких підприємств Метінвесту зібрали і передали до централізованих гуманітарнихштабів, організованих при виконкомах районних у місті рад та блокпостів близько двох тисяч кілограмів речей першої необхідності.

Натепер найнеобхіднішими є речі для облаштування спальних місць, змінний теплий одяг, шкарпетки та взуття для дорослих і дітей.
Також є великі запити на гігієнічні засоби. Для наших захисників волонтери формують індивідуальні набори гігієнічних засобів, до яких входять основні товари цієї групи.

Важливою частиною волонтерської роботи є плетення маскувальних сіток. Трудомістка, але важлива робота з їх виготовлення потребує додаткових рук. Тому запрошуємо усіх, хто має змогу і час долучатися до спільної роботи за такими адресами:

- КРМЗ, Саксаганський район, вул. Заводська, біля інженерного корпусу. Працюємо з 7:30 до 12:00;
- Північний ГЗК вул. Черкасова, адмінбудівля УЖДТ. Працюємо з 9:00 до 13:00;
- Центральний ГЗК, Покровський район, вул. Мусоргського,15. Працюємо з 9:00 до 17:00,
- Інгулецький ГЗК, мкрн. Інгулець, ПК «Інгулець», пр. Перемоги, 2а. Працюємо з 9:00 до 18:00,
- Південний ГЗК, Інгулецький р-н, музей Трудової слави ПівдГЗК, вул. Савицького,5. Працюємо з 9:00 до 11:00

Нагадаємо, Метінвест Рината Ахметова виділив 10 мільйонів євро для забезпечення бійців територіальної оборони бронежилетами, касками та аптечками.Впродовж першого етапу закупівлі буде придбано 2 800 бронежилетів третього й четвертого рівнів захисту, вироблених у Польщі, та 500 армійських аптечок турецького виробництва. На другому етапі також будуть придбані бронежилети, медичні аптечки й захисні каски для бійців територіальної оборони.


Ссылка скопирована в буфер обмена