Бійці ТрО закликали криворожців у понеділок вивісити державні прапори
![Бійці ТрО закликали криворожців у понеділок вивісити державні прапори Бійці ТрО закликали криворожців у понеділок вивісити державні прапори](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554491_92ce10dcae576e7acb570f0b2b267ee5d21ff2d530461297e12fdfd30612bcc31646589882.jpg)
Фото: Первый Криворожский
"Шановні українці!
Закликаємо Вас бути відповідальними громадянами своєї країни в тяжкі часи. Вся країна згуртувалась! Хтось із зброєю в руках, хтось допомагає як волонтер, хтось на своєму робочому місці.
Тепер потрібні найпростіші дії всіх українців — 7 березня вивісити жовто-блакитний прапор України на балконі, за вікном, в своїй автівці чи просто постав прапор на робочому місці. Підтримаємо Президента та Україну і покажемо окупантам та всьому світу, що ми велика, сильна і могутня нація!
Руский корабль и беларуский трактор - иди нах*й!!!"
Оперативні новини про Кривий Ріг у часи війни у Telegram