Інгулецький ГЗК готує приміщення для прийому біженців
![Інгулецький ГЗК готує приміщення для прийому біженців Інгулецький ГЗК готує приміщення для прийому біженців](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554485_2bfcec3a916235563c8d739ee73fe3ca14ddb4a4f769d14c7ad3015ee1ae6a071646577537.jpg)
Фото: Метінвест
Натепер силами підприємства ведуться роботи по відновленню електромережі та водопостачання у будівлі профілакторію. Працівники комбінату приводять до житлового стану кімнати, облаштовують підвал під укриття. До робіт залучені працівники, які на теперішній час працюють з дому.
«Ми не можемо передбачити, кому і коли знадобиться прихисток, але краще нехай у нашому віддаленому мікрорайоні буде таке резервне приміщення для тимчасово переміщених осіб», - зазначив у своєму дописі Олександр Герасимчук.
Також адміністрація Інгулецького ГЗК закликає небайдужих жителів міста долучитися до робіт з облаштування будівлі профілакторію, а також поділитися зайвими ліжками та обігрівачами. Допомогу прийматимуть за адресою вул.Каткова, 16.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554484_2bfcec3a916235563c8d739ee73fe3ca534962_f9d7235ce41e22974d47dcea230e5bb71646577549.jpg)