Криворізькі діти з неблагополучних родин переведені в Центр «Довіра», в якому обладнане укриття
![Криворізькі діти з неблагополучних родин переведені в Центр «Довіра», в якому обладнане укриття Криворізькі діти з неблагополучних родин переведені в Центр «Довіра», в якому обладнане укриття](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554473_fba38cccaa6d4467769e3b2dbf631b973bd009583122e911e823312e9a03b0651646576592.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Для безпеки 48 дітей, які знаходились в Центрі соціально-психологічної реабілітації на вул. Озерній, міська влада перемістила їх до навчально-реабілітаційного центру «Довіра» на мікрорайоні Сонячний. На відміну від Центру на вулиці Озерній, де вони знаходились в мирний час, в «Довірі» обладнане тимчасове укриття, що дуже важливо при загрозі повітряної тривоги.
В.о. міського голови Юрій Вілкул сказав: «Ці діти вже знаходилися в складних умовах у свої родинах. В напруженому психологічному та матеріальному стані. Ми зробили комфортні умови для них в Центрі на вулиці Озерній, проте війна внесла корективи й ми вимушені переселити їх до «Довіри», де обладнане укриття. Навіть в умовах війни ми маємо піклуватися, перш за все, про безпеку дітей».
В «Довірі» дітям створені безпечні умови перебування, нормальні побутові умови та надається підтримка психологів, педагогів.
«Всі діти у нас в «Довірі» забезпечені щоденним триразовим гарячим харчуванням та необхідним доглядом психологів і педагогів. Нажаль, такого в своїх родинах вони не отримували, тепер ми за них у відповіді», - сказала директор Центру Ірина Тєлєгіна.
«Перевезення дітей відбулося організовано, продукти завезені, всього вистачає, діти знаходяться в комфортних умовах», - сказала директор Центру з вул.. Озерна Олена Колос
Довідково:
48 дітей, які наразі перебувають в «Довірі», були зібрані в Центрі соціально-психологічної реабілітації міською Службою у справах дітей. Вони були взяті з родин, які неблагополучні або в яких батьки перебувають у складних життєвих обставинах та не мають змоги належно доглядати за дітьми. Діти взяті з родин тимчасово – до вирішення питання подальшого їх перебування, в тому числі, до вирішення питання про позбавлення їх рідних батьківських прав.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554472_fba38cccaa6d4467769e3b2dbf631b97534949_fc028c95563ad5b398c6c41bcf4582e41646576612.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/214f451a/554471_fba38cccaa6d4467769e3b2dbf631b97534950_fc028c95563ad5b398c6c41bcf4582e41646576612.jpg)