Голова Військової адміністрації Олександр Вілкул розповів про два напади росіян на Кривий Ріг

Голова Військової адміністрації Олександр Вілкул розповів про два напади росіян на Кривий Ріг

Фото: Первый Криворожский

Про це стало відомо під час прямої трансляції на каналі міськради у youtube.

Вже було дві спроби вторгнення. Ворожа орда спробувала посадити літаки у нашому аеропорту у Лозуватці. Багато хто бачив. У них не вийшло, бо ми заблокували посадкову смугу важкою технікою, вимкнули локації.Друга спроба, коли йшла велика колона, батальйонна тактична група повна з боку Баштанки.Спочатку наші військові гелікоптери нанесли їм нищівного удару поблизу Баштанки, але частина колони ішла далі. А ще й під Новим Бугом. На жаль, були втрати.

Після атаки наших вертушок полями пішли назад.

"Коли закінчиться війна, я вийду на цю трибуну і проситиму вас поставити пам'ятник нашим льотчикам гвинтокрилів на центральній площі нашого міста. Я впевнений, ви мене підтримаєте. Крім тих, хто вступив до тероборони (це дуже багато, я не можу назвати зараз чисельність - військовий час)

Більше ста тисяч криворіжців згуртувались на записались до загонів самооборони: із коктейлями Молотова, своєю зброєю будуть спалювати ворожу техніку та знищувати ворогів.

Шановні друзі, у кожного покоління є своє Брестська фортеця, і свій Сталінград. Не віддамо окупантам ні метра рідної землі. За нами Кривбас, відступати нікуди. За нами наші рідні, і могили наших рідних...

Ворог буде розбитий."
— сказав Олександр Вілкул.

Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"

Ссылка скопирована в буфер обмена