Евакуйовані криворіжці забезпечені дворазовим гарячим харчуванням

Евакуйовані криворіжці забезпечені дворазовим гарячим харчуванням

Фото: Первый Криворожский

Юрій Вілкул: Жителі Центрально-Міського району та «Військового містечка 33», що переїхали в гуртожитки, дитячі садочки та школи забезпечені дворазовим гарячим харчуванням
Другий день у Кривому Розі, за завданням ВСУ продовжується переміщення жителів мікрорайонів, які знаходяться біля військових частин. Зокрема, обов’язкове переміщення для жителів Всебратського, Макулану, Веселої дачі, Миколаївського шосе, «Кірпічного заводу» та «Військового містечка 33». Жителям інших мікрорайонів Центрально-Міського району також запропоновано за бажанням переїхати до північних районів міста - Покровського та Тернівського.

Третього березня вже переїхали декілька тисяч криворіжців. Переважно люди переїжджали до родичів та друзів.
В.о. міського голови Юрій Вілкул провів нараду щодо розміщення в гуртожитках, дитячих садочках та школах тих криворіжців, які не змогли розміститися у родичів та друзів. Зокрема, Юрій Вілкул зустрівся з тими, хто оселився в гуртожитку гірничо-електромеханічного коледжу.

«Я дякую криворіжцям за розуміння. Місто робить все можливе для посилення оборони та не менш важливо – це безпека людей. Я поставив завдання підрозділам влади забезпечити людей дворазовим гарячим харчуванням, посилити охорону громадського порядку в районах, звідки виїжджають люди, продовжити період переміщення людей та надати для цього транспорт за рахунок міського бюджету. Важливо, що все робиться спокійно та організовано», - сказав в.о. міського голови Юрій Вілкул
Заступник мера Костянтин Бєліков доповів очільнику міста, що поставлені завдання виконані та перебувають на постійному контролі. «Ми звернулись до людей з проханням брати з собою документи, мобільні телефони с зарядними пристроями, ковдри, подушки та, у кого є, спальні мішки та матраци для розміщення. Ми забезпечуємо дворазове гаряче харчування тим, хто оселяється в закладах», - сказав Бєліков.
«Все добре – зустріли, заселили, надали ковдри, годують добре. Про нас місто потурбувалося, про нашу безпеку. Ми одразу погодилися переїхати, адже краще тут, аніж бігати по сховищам, спати у коридорі. Ми щиро вдячні за турботу», - сказала Ганна, яка з двома дітками переїхала до гуртожитку.

«Ми побачили головне – дух нашого міста – криворіжці допомагають криворіжцям. Ми об’єднані, а значить – переможемо», - підкреслив Юрій Вілкул.

Ссылка скопирована в буфер обмена