Хлібозаводи та пекарні у Кривому Розі працюють стабільно

Хлібозаводи та пекарні у Кривому Розі працюють стабільно

Фото: Первый Криворожский

Хлібозаводи та пекарні у Кривому Розі працюють стабільно. Мукою забезпечені. Хлібобулочна продукція у торгівельну мережу постачається за заявками у достатній кількості
В. о. міського голови Кривого Рогу – заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів робочу нараду на хлібозаводі на 173 кварталі, поспілкувався з колективом та проконтролював стабільність виробництва й поставок хліба.

Юрій Вілкул зазначив: «Ми тримаємо на контролі всі стратегічні й життєво необхідні для людей питання. Серед яких й забезпечення хлібом. Сьогодні це набуває особливого значення. Зараз загальна ситуація по місту стабільна. Хлібозаводи та пекарні у Кривому Розі працюють у штатному режимі. Мукою забезпечені. Хлібобулочна продукція у торгівельну мережу постачається за заявками у достатній кількості. Звичайно, у період посиленого попиту були перебої, але зараз все відрегулювали та виправили. Вдячний хлібопекарям й всім хто зараз працює на своїх місцях та допомагає боронити Кривий Ріг!»
Заводи ТОВ «Криворіжхліб» - головні виробники хлібобулочної продукції для Кривого Рогу та найближчих селищ. До військового стану виробництво продукції,в середньому, складало 40 т на добу, у період ажіотажного попиту виробництво підвищили до 65 т.

Директор ТОВ «Криворіжхліб» Ігор Налбантов сказав: «Наше підприємство працює стабільно. Трішки скоротили асортимент, але основні види виробів випускаємо згідно заявок. Перебоїв із поставками сировини немає. Склади підготовлені для запасів. Ціни не піднімаємо, залишаються на тому ж рівні, що й раніше. Постачальники йдуть назустріч, не піднімають ціни».
У Кривому Розі хлібобулочною продукцією забезпечується вся роздрібна мережа міста за заявками підприємців місцевими товаровиробниками (це - 2 хлібзавода та 9 міні -пекарень). Хлібзаводи забезпечені мукою на 10 днів.

Також поповнюються місцевими фермерами запаси зерна на КХП Коломойцівське, виробництво муки йде у плановому режимі. (наразі, на підприємстві запас муки - 658 т.)
Щодня 9 криворізьких міні-виробників випускають у роздрібну мережу до 20 т хлібобулочних виробів.
Варто відзначити, що відпускні ціни на муку не змінилися й ціна на хліб місцевих виробників для споживачів залишається незмінною.
Довідково:
ТОВ «Криворіжхліб» є основним виробником хлібобулочної продукції, споживачами якої є жителі міста та прилеглих сіл. Він забезпечує майже 80% виробництва хлібної продукції місцевих виробників. Асортимент продукції практично різноманітний. На сьогодні випускається 19 сортів хліба.
Ссылка скопирована в буфер обмена