У Кривому Розі продовжується переміщення жителів мікрорайонів, які знаходяться біля військових частин

У Кривому Розі продовжується переміщення жителів мікрорайонів, які знаходяться біля військових частин

Фото: Первый Криворожский

Командир полку патрульної поліції Кривого Рогу: Вся територія Центрально-Міського району та «Військового містечка 33» патрулюється в цілодобовому й посиленому режимі. Людям, які залишають свої будинки, не слід турбуватися

Вже другий день в Кривому Розі за завданням ВСУ продовжується переміщення жителів мікрорайонів, які знаходяться біля військових частин.

«У місті продовжується планова евакуація мешканців Центрально-Міського району та «Військового містечка 33». Всі евакуйовані території патрулюється в цілодобовому, посиленому режимі. Ми пішими та автопатрулями патрулюємо район до моменту відновлення стабільної ситуації та повернення жителів до своїх домівок», - запевнив командир полку патрульної поліції у Кривому Розі Олексі Нікіфоров.
Зокрема, обов’язкове переміщення для жителів Всебратського, Макулану, Веселої дачі, Миколаївського шосе, «Кірпічного заводу» та «Військового містечка 33». Жителям інших мікрорайонів Центрально-Міського району також запропоновано за бажанням переїхати до Північних районів міста - Покровського та Тернівського.

Ссылка скопирована в буфер обмена