У Кривому Розі створено та працює госпітальна база для надання медичної допомоги нашим бійцям

У Кривому Розі створено та працює госпітальна база для надання медичної допомоги нашим бійцям

Фото: Первый Криворожский

У місті створено та працює госпітальна база для надання медичної допомоги нашим бійцям - додатково розгорнули у «тисячці» 230 ліжок. В місті Є все необхідне - обладнання, ліки, медперсонал
В. о. міського голови Кривого Рогу – заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул на виїзній нараді перевірив готовність госпітальної бази міста до прийому військовослужбовців.

Друга міська лікарня, згідно спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства оборони України визначена як основна госпітальна база у Кривому Розі і прилеглих сільських районах для надання постраждалим під час бойових дій і військовослужбовцям, які отримали поранення.

Юрій Вілкул підкреслив: «На сьогодні маємо повністю створену госпітальну базу, що нараховує три бази надання медичної допомоги. Для надання медичної допомоги при бойовій травмі у лікарні розгортається додатково 230 ліжок. Вони готові до прийому наших бійців. Зараз у лікарні 12 поранених. Лікування йде нормально.
Госпітальна база, як і лікарні міста, у повному обсязі забезпечена лікарськими засобами та необхідними матеріалами, медичними розчинами та іншим. У достатній кількості є й кисень для роботи кисневої станції (на 20 днів). Також, відпрацьована система для безперебійного електропостачання. Ми працюємо цілодобово за всіма напрямкам».

Директор міської клінічної лікарні №2 Олена Климович сказала: «Також у лікарні створено 3 укриття на випадок оголошення сигналу «Повітряна тривога». Обладнані місця для дислокації пацієнтів та медичного персоналу, в тому числі, операційна для первинної хірургічної допомоги. Створений запас питної та технічної води, стратегічний аптечний склад. Я думаю, що ми спрацюємо у необхідному обсязі, у нас є чіткий, покроковий алгоритм дій у разі, якщо розпочнемо приймати одночасно велику кількість поранених бійців. Ми готові надавати медичну допомогу цілодобово».
В цілому, лікарня №2 має 910 ліжок для надання медичної допомоги стаціонарним хворим за трьома базами:
  • майдан 30-річчя Перемоги 2. Ургентна та планова спеціалізована невідкладна хірургічна допомога - усіх профілів;
  • вулиця Женевська, 6Б. Міський Кардіологічний центр;
  • вулиця Володимира Великого 21. Для доліковування хворих після перенесених важких хірургічних втручань.

Ссылка скопирована в буфер обмена