Пресс-релиз

Працівники криворізьких підприємств Метінвесту відмовилися від безкоштовного харчування на користь захисників міста

Працівники криворізьких підприємств Метінвесту відмовилися від безкоштовного харчування на користь захисників міста

Фото: Метінвест

Для підтримки співробітників компанії на період воєнного стану адміністрації більшості криворізьких підприємств від початку тижня запровадили безкоштовне харчування у робітничих їдальнях.
Натомість працівники Північного, Центрального ГЗК і Криворізького ремонтно-механічного заводу одностайно прийняли рішення відмовитися від цієї пільги на користь захисників міста та громадян, які прибувають до Кривого Рогу з територій, найбільше постраждалих від агресії російських окупантів.

«Ми з колегами вирішили, що натепер здатні оплатити свій обід або приготувати його вдома. А ось хлопцям, що нас боронять та людям, які полишили своє житло, рятуючись від війни – наша допомога точно не буде зайвою. У тривожні часи й пріоритети інші», - розповіла Людмила Стручок, технік з обліку Першотравневого кар’єру Північного ГЗК.
Від першого дня війни гарячі обіди бійцям тероборони підвозить й Інгулецький ГЗК. Допомагають промисловці з облаштуванням побуту захисників: надають матраци, спальні мішки, організовують мобільні бані.
«Підприємства Метінвесту постійно взаємодіють з місцевими органами влади. Ми надаємо допомогу спецтранспортом, їжею і водою. Представники молодіжних організацій активно працюють на пунктах прийому допомоги. Збирають теплі речі для дорослих і дітей, спальне приладдя, засоби гігієни тощо. Працівники компанії з особистої ініціативи у вільний час активно приєднуються до загальноміського волонтерського руху», - зазначив Олексій Гончаренко, керівник з персоналу гірничодобувних активів компанії Метінвест.
Ссылка скопирована в буфер обмена