У Кривому Розі всі бійці, залучені в обороні міста, забезпечені щоденним дворазовим гарячим харчуванням

У Кривому Розі всі бійці, залучені в обороні міста, забезпечені щоденним дворазовим гарячим харчуванням

Фото: Первый Криворожский

В.о. міського голови Кривого Рогу – заступник Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів робочу нараду щодо забезпечення харчуванням військових, правоохоронців, бійців Нацгвардії та тероборони, що залучені в обороні міста. Для контролю за організацією приготування їжі він також проїхав учбовими закладами та зустрівся із працівниками їдалень шкіл та садочків, які готують нашим бійцям.

Юрій Вілкул зазначив: «Враховуючи військовий стан, ми не будемо казати, скільки бійців в Кривому Розі щоденно отримують дворазове гаряче харчування. Проте, зазначу, що отримують всі. У нашому місті все організовано з першого дня війни – і приготування, і доставка харчування. Я дякую всім, хто щоденно працює в тилу, забезпечуючи наших військових».

За завданням Військової адміністрації Кривого Рогу в місті створено стратегічний запас продуктів та палива. Також, десятки тисяч криворіжців та підприємства активно долучилися до волонтерського руху і підтримують військових: надають продукти, теплі речі, засоби гігієни, тощо. Для контролю якості продуктів, які використовуються при приготуванні їжі для бійців, залучені фахівці Держпродспоживслужби.
«У кожного свій фронт, кожен захищає країну як може. Наше завдання - нагодувати якісно та корисно наших захисників. Це все, чим ми зараз можемо допомогти. У меню продуктів достатньо. У нас є все, нас забезпечили і ми стараємося приготувати: перше, друге і третє, стараємося якісно нагодувати, ну і смачно, як по- домашньому. У нашому меню: борщ з м’ясом на курячому бульйоні, котлета куряча, блини з капустою, пампушки до борщу. Ми згуртовані, організовані, робота налагоджена, - підкреслила кухар Тетяна Карлюга.


Ссылка скопирована в буфер обмена