Найбільша доменна піч у Європі ПрАТ АрселорМіттал Кривий Ріг призупинила роботу

Найбільша доменна піч у Європі ПрАТ АрселорМіттал Кривий Ріг призупинила роботу

Фото: Первый Криворожский

АрселорМітталКривийРіг знизив роботу підприємства до технічного мінімуму, внаслідок чого зменшилось виробництво сировини для доменних печей.

Про це повідомляє пресова служба АМКР.

Це ускладнює роботу найбільшої доменної печі в Європі об’ємом 5034 м2. Без достатньої кількості сировини «дев‘ятка» працювати не зможе.

«У такий складний для України час ми робимо усе необхідне, щоб мати змогу відновити виробництво у звичайному режимі й зберегти робочі місця», – сказав Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Протягом останніх 5 діб «дев'ятка» була технічно підготовлена та завантажена усіма необхідними матеріалами для безпечного, тимчасового припинення роботи. Вчора вранці розпочалася планова зупинка печі у звичайному технологічному режимі.
Видувка триватиме протягом 20 годин. За цей час припинять подачу в піч шихтових матеріалів та відбудеться видача усіх накопичених продуктiв плавки. Такий спосіб зупинки дозволить оперативно запустити піч в роботу після стабілізації постачання сировини – «задути» агрегат за два тижні без значних фінансових затрат.

Доменні печі №№ 6, 8 працюватимуть на підприємстві в штатному режимі.

Ссылка скопирована в буфер обмена