Криворіжцям необхідно переказати показання лічильників на воду
![Криворіжцям необхідно переказати показання лічильників на воду Криворіжцям необхідно переказати показання лічильників на воду](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5648758c/554277_3e33d96283b899aa18d6392552ae7ce099747ca47e8da4d4ed242be552a253a11646069766.jpg)
Фото: Первый Криворожский
КП «Кривбасводоканал» просить городян передавати свідчення в останній день місяця.
Зручніше це робити на сайті «Новаком» або через програму Приват24.
З 1 січня у Кривому Розі зросли тарифи на водопостачання та водовідведення. Тепер вартість за 1 м3 централізованого водопостачання становитиме 15,972 гривень, за 1 м3 водовідведення – 15,396 гривень.
Водночас (вода та стоки) за 1 м3 обійдуться городянам у 31,368 гривень.
Редакція Першого Криворізького нагадує, що з 1 по 5 числа місяця потрібно передати показання лічильників газу, а в перший день місяця показання лічильників електроенергії.
Підпишіться на наш telegram-канал.