Прикордонники з острову Зміїний живі та знаходяться у полоні

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
"Щодо морських піхотинців та прикордордонників, яких взяли в полон російські окупанти на острові Зміїний. Наші побратими живі і з ними все добре!"

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України на своїй офіційній сторінці у соцмережі.

Але російська пропаганда намагається розкрутити "новину" про те, що начебто влада України «забула», «поховала» своїх підлеглих.

При цьому морпіхи сміливо двічі відбили напади російських окупантів. Через брак БК вони не змогли продовжити захист острову.

У свою чергу, окупанти "забули" повідомити про те, що вони повністю розтрощили інфраструктуру острову: маяк, вишки, антени, тощо. Відповідно зв'язок із Зміїним був перерваний. Багаторазові спроби зв’язатися із особовим складом та дізнатися про його долю були марними. А постійні обстріли з боку бойових кораблів та авіації РФ не дозволили доправити підмогу за морськими піхотинцями.
Підсумовуючи сказане, хочемо додати, ворог вкотре продемонстрував свою сутність. І знов довів, що віри і правди в його діях і словах немає.


ДПСУ наразі не має офіційного підтвердження, що всі прикордонники, які захищали острів Зміїний, вижили після захоплення острова російськими військами, але намагається це перевірити.

Про це Радіо Свобода повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

«Таку ж роботу вели й Військово-морські сили, наскільки мені відомо. Нами встановлена певна кількість військовослужбовців, яких, скоріш за все, можна ідентифікувати як тих, хто перебував на острові. І ми, звісно, раді тому, що хлопці все ж таки всі можуть бути живими», – додав речник Держприкордонслужби


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 26 мин

Все хорошо

03 : 19

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com