АрселорМіттал Кривий Ріг збереже робочі місця і зарплату усім своїм працівникам-добровольцям

АрселорМіттал Кривий Ріг збереже робочі місця і зарплату усім своїм працівникам-добровольцям

Фото: Первый Криворожский

«АрселорМіттал Кривий Ріг» гарантує збереження робочих місць і середньої заробітної плати усім своїм працівникам, які вирішать піти добровольцями на захист країни. Їм потрібно лише сповістити свого безпосереднього керівника про це рішення і пройти усі необхідні процедури оформлення.

Через зниження виробництва до технічного мінімуму та зупинку роботи підземної шахти «АрселорМіттал Кривий Ріг» змінює робочі графіки працівників. Зараз формуються списки фахівців, які потрібні для забезпечення виробничих потужностей. Безпосередні керівники повідомлять кожного працівника про зміни в його роботі.

Частина працівників залишиться працювати на своїх місцях у звичному режимі для підтримки ключових виробничих процесів. Частина персоналу працює віддалено з оплатою роботи у повному обсязі. Працівники, які в цей період виконуватимуть робочі обов’язки на території підприємства поза своїм основним робочим місцем, отримають оплату за середнім розрахунком. У разі режиму простою компанія забезпечить своїм працівникам компенсації у 100% розмірі окладу.

Зміни графіку роботи лишаються чинними до особливого розпорядження.

Вчора, 25 лютого, співробітники «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримали зарплату за лютий у повному обсязі. Тиждень тому працівники достроково отримали винагороду за результатами попереднього року – так звану «13-ту зарплату».

Компанія робить усе можливе, щоб забезпечити стабільну роботу виробництва та зберегти десятки тисяч робочих місць.


Оперативний чат Кривого Рогу, який модерує команда редакції Першого Криворізького. Тут максимальний порядок і оперативна перевірена інфа.

Ссылка скопирована в буфер обмена