У Кривому Розі формується ще два батальйони тероборони

У Кривому Розі формується ще два батальйони тероборони

Фото: Первый Криворожский

Наразі формується ще два батальйони тероборони. Значно зміцнили оборону міста. Це стосується і кількісного складу людей, і важкого озброєння, і БТРів, танків. Ситуація значно покращилася. Місто працює стабільно, працюють усі системи енерго-, газо-, водозабезпечення. Є необхідний запас і медикаментів, і крові в лікарнях. Працює шпитальна база. Місто функціонує нормально.

В.Білоусов: «Хочу запевнити громадян міста в тому, що Національна гвардія, підрозділи Збройних Сил України готові до оборони та захисту міста. Великий круг проблем вирішено і колосальний обсяг робіт виконано підрозділами та громадянами міста. Дякую!»

Ю.Синьковский: «Ще раз впевнився, що наша нація не переможна. За добу зібрати батальйон, отримати зброю, боєприпаси, техніку і зайняти бойові позиції, мабуть не зможе жодна армія в світі. Ще раз переконався, що криворіжці – це особлива, скажімо так каста, тому що, більше ніж ми, так нашу землю не любить ніхто. Тому я впевнений – перемога буде за нами!Переконаний, що ми зламаємо ворога, якби нам тяжко не було!»

Підписуйтесь на телеграм-канал "Першого Криворізького"

Ссылка скопирована в буфер обмена