У Кривому Розі формується ще два батальйони тероборони
![У Кривому Розі формується ще два батальйони тероборони У Кривому Розі формується ще два батальйони тероборони](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5648758c/554248_bc89086c2ee5425809dcac18a5786214684ec7a989a85c28df361fa1937c78b61645953055.jpg)
Фото: Первый Криворожский
В.Білоусов: «Хочу запевнити громадян міста в тому, що Національна гвардія, підрозділи Збройних Сил України готові до оборони та захисту міста. Великий круг проблем вирішено і колосальний обсяг робіт виконано підрозділами та громадянами міста. Дякую!»
Ю.Синьковский: «Ще раз впевнився, що наша нація не переможна. За добу зібрати батальйон, отримати зброю, боєприпаси, техніку і зайняти бойові позиції, мабуть не зможе жодна армія в світі. Ще раз переконався, що криворіжці – це особлива, скажімо так каста, тому що, більше ніж ми, так нашу землю не любить ніхто. Тому я впевнений – перемога буде за нами!Переконаний, що ми зламаємо ворога, якби нам тяжко не було!»
Підписуйтесь на телеграм-канал "Першого Криворізького"