На криворізьку трасу Н-23 впав снаряд — поліція захищатиме до останньо кулі

На криворізьку трасу Н-23 впав снаряд — поліція захищатиме до останньо кулі

Фото: Первый Криворожский

80% особового складу поліції нині чергує на вулицях Дніпропетровщини. Про це на брифінгу розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. Він зазначив, що правоохоронці слідкують за громадським порядком, займаються охороною критичної інфраструктури, разом з нацгвардією встановлюють й чергують на блокпостах.

«Звертаю увагу громадян, що поліція має право оглядати автомобілі мешканців, проводити поверхневий обшук, обмежувати рух окремих автівок й городян. Прошу поставитись з розумінням й не чиніть опору правоохоронцям. Поліцейські захищатимуть спокій громадян до останнього патрону»,
- сказав Володимир Богоніс.

Щодо стану на дорогах: в напрямку Києва та Кропивницького спостерігається трафік. Рух автошляхом Н-23 обмежено.

«На трасу Н-23 впав снаряд. Зараз ми усуваємо там наслідки вибуху й незабаром відновимо рух. Решта доріг - в проїзному стані. Нагадую, що у нас цілодобово працює диспетчерська служба автодоріг. Всі уточнення та питання ви можете поставити за телефоном 0950097090»,
- сказав начальник служби автодоріг в області Олександр Коломійцев.

За інформацією Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради, ввечері 24 лютого у годину-пік в Дніпрі буде скорочено кількість громадського транспорту на 30%, інтервали руху збільшені на усіх маршрутах Дніпра та інших крупних міст регіону. Такі рішення обґрунтовані необхідністю економії палива, різким зниженням пасажиропотоку та частковою мобілізацією водіїв.

Близько 16:30 українські військові застосували ПТРК Javelin та знищили колону техніки РФ з 15 танків.

Зазначимо, радник глави МВС Антон Геращенко щойно повідомив, що до зони Чорнобильської АЕС з території Білорусі увійшли ворожі війська.

Закликаємо людей, за можливості, лишатись вдома та без нагальної потреби не користується громадським транспортом!

Підписуйтесь на наш Instagram

Оперативний обмін інформацією по Кривому Рогу

Ссылка скопирована в буфер обмена