Введення надзвичайного стану не означає, що життя громадян ускладниться, — заява СБУ

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский/архів
1kr.ua
Служба безпеки України сьогодні, 23 лютого, заявила, що введення надзвичайного стану у державі не означає, що життя громадян ускладниться

За обставин, які склались через введення в Україну військ країни-агресора вважаємо за можливе надати позицію СБУ дослівно:

«Ситуація, в якій знаходиться наша держава, вимагає від нас єдності, спокою та рішучості. І готовності у будь-який момент часу задіяти всі можливості для захисту країни.

Заради безпеки держави та нашої перемоги у гібридній війні ми маємо, перш за все, працювати на випередження, заздалегідь реагувати на виклики та продумувати кожен свій крок наперед, зважаючи на потенційний розвиток різноманітних сценаріїв.
Рішення влади тимчасово запровадити надзвичайний стан по всій території України є необхідним та виваженим.

Ескалація на сході супроводжується спробами розхитати суспільство через панічні настрої, кібератаки, інформаційно-психологічні операції, активізацію російських агентів впливу та диверсійних груп тощо. Усі ці дестабілізаційні фактори знаходяться під особливою увагою СБУ. І введення надзвичайного стану надає додаткові інструменти для їх нейтралізації, покращення захисту об’єктів критичної інфраструктури та громадського порядку, недопущення диверсій, протидії іншим проявам гібридної війни.

Водночас звертаємо вашу увагу – введення надзвичайного стану не означає, що життя громадян ускладниться, а всі передбачені законом механізми одразу будуть застосовані. Адже кожен регіон України має свою безпекову специфіку.

Так само немає підстав для нагнітання ситуації та поширення фейків - мова йде про введення саме надзвичайного, а не воєнного стану. Як тільки у цьому не буде необхідності, його буде відмінено.

Наразі немає підстав для тривоги. Іде максимально злагоджена робота для найбільш ефективного захисту нашої країни та вашої безпеки.
Разом переможемо!
Слава Україні!»

Сьогодні криворізькі резервісти почали отримувати повістки. Деякі військові, які несли службу в АТО та ООС, проходять медкомісії та вирушають до військкоматів.

Всі новини про агресію РФ


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
25 мин

Все хорошо

01 : 25

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com