Фірма-фігурант судових справ виграла тендер з модернізації фасадів корпусів лікарні у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Капітальний ремонт з термомодернізації фасадів корпусів фізіотерапевтичного, стаціонарного, приймального відділення та операційного блоку лікарні №3 у Кривому Розі, який обійдеться у майже 43 гривень, виграло ТОВ фігурант судових справ.

Про це йдеться на сайті держзакупівель prozorro.

Замовник робіт - Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради.

Строк виконання робіт - 20 грудня 2022.

Переможником у торгах став ТОВ Сапсан-КР.
У реєстрі судових рішень є справа 202/1266/20, фігурантом якої є ТОВ Сапсан-КР.

Старший слідчий СУ ГУНП у Дніпропетровській області звернувся до суду з клопотанням, в якому просить надати йому тимчасовий доступ до договору, укладеного з ТОВ «Сапсан-KP» Капітальний ремонт даху КЗ «ПК «Першотравневий».

Клопотання обґрунтовано тим, що посадові особи підрядної організації, діючи за попередньою змовою з посадовими особами Комунального закладу «Палац культури «Першотравневий», внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт щодо якості матеріалів і заволоділи грошовими коштами на вартості між фактично застосованими та тими, що вказані у проектних рішеннях.

Під час огляду поверхні даху КЗ «ПК «Першотравневий» КМР встановлено можливе використання будівельних матеріалів, що не відповідають державним будівельним нормам, що в свою чергу дає підстави вважати, що застосовані будівельні матеріали мають нижчу якість та ціну, ніж та, що вказана у проектно-кошторисній документації. Крім того, під час ознайомлення з проектно-кошторисною та звітною документацією було встановлено, що в актах приймання виконаних робіт вказані роботи, які можливо проведені не були.

Інших рішень у цій справі у судовому реєстрі немає. Чи закінчилося слухання – редакції невідомо.

За даними youcontrol тільки у 2021 році ТОВ Сапсан-КР отримало замовлень від Управління благоустрою, Департаменту освіти, Управління капітального будівництва Кривого Ргу та інших на суму у 36 766 818 гривень.

Підписуйтесь на наш telegram-канал


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.