Зеленський звернувся до народу України (відео)

Главное фото новости
Фото: Сторінка Зеленського у telegram
1kr.ua
Володимир Зеленський, президент України, екстрено звернувся до українського народу у зв'язку з виступом очільника сусідньої російської федерації володимира путіна.

Кількома годинами раніше путін заявив про визнання самопроголошених терористичних ЛНР та ДНР. Міжнародна спільнота не підтримує таких заяв.

Рада національної безпеки та оборони розпочала термінове засідання. Про це повідомив Олексій Данилов, секретар РНБО.

У своєму зверненні він зазначив:

«Визнання незалежності окупованих районів Донецької та Луганської областей може означати односторонній вихід Росії з Мінських домовленостей та ігнорування рішень в рамках Норманді. Це підриває мирні зусилля та руйнує наявні переговорні формати.

Ми добре розрізняємо провокації та наступ військ агресора. За нами правда. І правду ми ніколи не будемо приховувати від вас. Як тільки ми побачимо зміну ситуації. Як тільки ми побачимо зростання ризиків — ви будете про все це знати.

Зараз немає жодних причин для хаотичних дій. Зробимо все щоб так було і надалі. Ми віддані мирному і дипломатичному шляху. І будемо іти ним і тільки ним.
Але ми на своїй землі. Ми нічого і нікого не боїмось. Ми нічого і нікому не винні. І ми нічого і нікому не віддамо. Жодного клаптика нашої землі. Жодної людини. І ми в цьому впевнені. Бо зараз не лютий 2014-го, а лютий 2022-го. Інша країна. Інша армія. Одна мета. Це мир. Мир в Україні!
»

Нижче дивіться відеозвернення Володимира ЗеленськогоЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 13 мин

Все хорошо

31 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com