Принижував і обкладав матами: у Кривому Розі чоловік побив людей з інвалідністю (ВІДЕО)

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
17 лютого чоловік побив кількох людей з інвалідністю. За словами потерпілих, він систематично перешкоджає їх вільному пересуванню та погрожує фізичною розправою.

До редакції 1kr.ua звернулася криворожанка Ірина Новіцька. Вона, її чоловік Микола і двоє їхніх друзів вчора стали жертвами побиття і агресивної поведінки брата Миколи Анатолія.

Вчора у нас вдома відбувалося тренування фізкульт клубу "Олімп", - говорить Ірина. - Саме приміщення клубу зараз на ремонті, тому спортсмени тренуються вдома. У нашого товариша нещодавно був день народження, і ми хотіли випити чаю і з'їсти тортика. Але нам не дали. Брат чоловіка систематично намагається відрізати нас від спілкування з зовнішнім світом і поставити в залежність від себе: то будівельних матеріалів у проході на вулицю насипав, то машину поставив.
Ірина Новіцька і її чоловік Микола Таран - пауерліфтери. Вони мають I групу інвалідності і пересуваються за допомогою крісел колісних. Подружжя живе по сусідству з братом Миколи Анатолієм, який, за словами Ірини, постійно конфліктує з її чоловіком.

Вчора Анатолій перегородив вихід на вулицю своїм сусідам бордюром і насипав купу будівельних матеріалів біля хвіртки.Так Анатолій перекрив прохід вчора, 17 лютого, стверджує Ірина.

А ось так Анатолій перешкоджав пересуванню подружжя раніше

За словами потерпілих, ще одна дівчина з команди спортсменів, яка має інвалідність II групи, вийшла викинути один з бордюрів. Коли вона його прибирала, брат Миколи накинувся на неї і вдарив в лице. Тепер у Ольги Басараб синяк на обличчі. Вона зняла побої і написала заяву в поліцію.

Інший член спортивної команди Микола, який тренувався вдома у подружжя, вибіг захистити Ольгу. Анатолій вдарив Миколу - свого брата - і Миколу, який захищав Ольгу.Ольга зняла побої і написала заяву в поліцію


За словами Ірини, брат її чоловіка регулярно проявляє агресію в їхній бік. Сьогодні Ірина не впевнена у своїй безпеці: за її словами, Анатолій може "викинути" щось нове.

Він заявляє, що ми тут ходити не будемо, - говорить Ірина. - Хоча офіційно навіть права власності не має.

Дві заяви в поліцію написано, побої знято. На місці також працювали патрульні поліцейські. Всі зібрані матеріали зареєстровані та передані для подальшого з'ясування всіх обставин та прийняття рішення. Зв'язатись із другим учасником конфлікту редакції не вдалось.

Редакція публікує цю інформацію з метою привернення уваги правоохоронців та соціальних служб до ситуації, що склалась. Наполягаємо на всебічному вивченні матеріалів та притягненню до відповідальності особи, якщо склад злочину буде доведено.

Момент побиття і вид перекритого проходу на вулицю — у відео

Відео знімає Ірина, яка зі своїм чоловіком Миколою живе по сусідству з його братом Анатолієм. На відео видно і Ірина стверджує, як Анатолій вдарив декількох людей: Миколу (чоловіка Ірини), Миколу (їхнього друга). Також на відео присутня Ольга, яку Анатолій також вдарив.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

10 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com