Криворожанка потребує допомоги на лікування донечки

Криворожанка потребує допомоги на лікування донечки

Фото: Первый Криворожский

Марії-Терезі Михайловській 7 місяців, у дівчинки діагностовано СМА (спінальна м’язова атрофія)1 типу.

У листопаді 2021 року батькам прийшло підтвердження про наявність захворювання і вони негайно відкрили збір для порятунку доньки.

Марія-Тереза – це перша та така довгоочікувана донечка та онучка всім’ї Кудрявих. Дівчинка народилася у мами коли їй було 39 років. Роки невдалих спроб, розпач, сльози і нарешті чудо сталося! У це неможливо було повірити, здавалося що це сон! Але насолодитися радістю довгоочікуваного материнства повноцінно наразі не виходить. Усі сили батьків кинуті на порятунок єдиної донечки.

З перших місяців Марічка слабо рухала ніжками і це завжди турбувало батьків, але в ручках мала силу і лікарі запевняли, що все добре. Та коли донечка почала слабшати і в ручках, гірше тримати голівку — почали консультуватись у різних спеціалістів, проходити численні обстеження, одним з яких був аналіз на генетичні захворювання. Тест показав позитивний результат. Найгірше побоювання батьків здійснилось.

Лікування СМА є вкрай витратним: дівчинці потрібне спеціальне харчування, потрібне спеціалізоване обладнання (пульсоксиметр, неінвазивний апарат для штучної вентиляції легень, мішок амбу, відкашлювач), бо без них життя може опинитися під загрозою навіть при звичайній застуді. Вартість всього цього сягає майже 1 мільйон гривень.

СМА — виліковна хвороба і її може зупинити всього на всього один укол Zolgensma, але його вартістю понад 2 млн доларів США. Zolgensma — найдорожчі ліки у світі та внесені у книгу рекордів Гіннеса.

Дуже важливо отримати укол якомога раніше - після перших проявів хвороби. Укол можна отримати тільки до 2х років, але кожен тиждень зволікання — це додаткові місяці реабілітації.

Батьки малечі відчайдушно ведуть збір для порятунку життя єдиної донечки. Просимо всіх небайдужих долучитися до збору і допомогти посильною для Вас сумою.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ
Картка Приват Банку 4149 4993 9503 2202
Кудрявая Ольга Володимирівна

Картка Приват Банку 4731 2196 4014 2125
Кудрявая Ольга Володимирівна

Картка Монобанку
4441 1144 1378 5898
KUDRIAVAIA OLHA

Телефон мами (Ольга Кудрявая)
+38(098)503-45-43

Телефон дідуся тата мами Марії (Володимир Кудрявий)
+38(067)898-31-20

Ссылка скопирована в буфер обмена