Кількість вакцинованих бустерною дозою в Україні зростає

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У порівнянні із минулим тижнем в Україні кількість вакцинованих бустерною дозою зросла на 40%.

Про це 25 січня під час онлайн-брифінгу повідомили Юрій Ганиченко, керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки та Катерина Кузьмінова, аналітикиня цього Центру.

У Кривому Розі бустерну дозу за минулу добу отримали 307, повідомляє Управління преси та інформації виконкому міської ради. Точні зведені дані чиновники обіцяють надати додатково.

Всього у Кривому Розі зараз вакциновано обома дозами 226 203 людини.

За словами експертів КШЕ, Чернівецька, Закарпатська та Івано-Францівські області є аутсайдерами за рівнем вакцинації. Там не досягнуто ще 40% рівня вакцинації.

В Івано-Франківській області досягнуто червоного рівня епіднебезпеки. Помаранчевий рівень з кількістю виявлених випадків захворювання наразі у Вінницькій, Львівській, Тернопільській та Чернівецький областях. Дані зведені з MetaData, МОЗ та даних Київської школи економіки.

Експерти КШЕ зауважують, що у світі триває безпрецедентне зростання захворюваності на COVID-19.

В Океанії після досягнення історичних максимумів розпочалось зниження рівня захворюваності. У Європі після короткочасної стабілізації продовжилось зротання рівня захворюваності. Штам «Омікрон» є домінуючим варіантом вірусу серед континетів зі спалахом. За останній тиждень кількість виявлений виапдків захворюваності в Європі збільшилась на +20%. Нова трійка лідерів Франція, Португалія та Бельгія. Україна зараз на 14 із 15 позицій.

Приєднуйтесь до нашого telegram-каналу


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.