На підприємствах Метінвесту вакциновано 74% співробітників

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Метінвест не збавляє темпів вакцинації своїх робітників. На всіх підприємствах компанії організовані пункти щеплення. На даний час понад 73 000 співробітників отримали препарат від коронавірусу.

Метінвест входить до числа компаній з найвищим відсотком вакцинування своїх працівників. Загалом імунітет до COVID-19 з урахуванням вакцинованих і тих, хто перехворів, мають 88% співробітників.

Серед підприємств компанії є й такі, де мінімум одну дозу вакцини отримав увесь персонал. На криворізьких підприємствах Групи лідерами з вакцинації є Криворізький ремонтно-механічний завод (83%) та Північний ГЗК (83%).

«Турбота про здоров’я наших робітників та членів їхніх родин є пріоритетом соціальної програми компанії. Окрім вакцинації від початку пандемії на усіх підприємствах уведені і діють протиепідемічні заходи із запобігання розповсюдження коронавірусу. Метінвест постійно забезпечує своїх працівників масками та респіраторами, антисептиками та засобами для дезінфекції приміщень і транспорту. Все це дозволяє значно знизити рівень захворюваності у наших колективах», — розповів Андрій Щербак, директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК.

Усього на криворізьких підприємствах щепилося 19,4 тис співробітників. В компанії закликають усіх співробітників свідомо ставитися до власного здоров'я, здоров'я колег і близьких. У якості заохочення у 2021 році вакциновані робітники отримали три додаткових дні до щорічної оплачуваної відпустки, адже вони захистили себе й наблизили формування колективного імунітету.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com