Підсумки та перспективи для підприємства Метінвест - КРМЗ

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У взаємодії з криворізькими гірничо-збагачувальними комбінатами та металургійними підприємствами компанії Метінвест працює Криворізький ремонтно-механічний завод. Підприємство спеціалізується на виготовленні та ремонті запасних частин, вузлів, металоконструкцій та змінного обладнання. Основною заготівельною базою та важливою технологічною ланкою виробництва є металургійний комплекс із замкнутим циклом - від виплавки понад 40 марок сталей та сплавів до отримання готових литих деталей та штампувань.

Для розвитку виробництва на Криворізькому ремонтно-механічному заводі щороку оновлюють обладнання, впроваджують сучасні технології. У 2021 році реалізували масштабний проєкт із встановлення частотних перетворювачів, що сприяло економії електроенергії до 35%. Крім того, в цехи придбали 25 апаратів для зварювальних робіт.
У рамках капітальних ремонтів на Метінвест - КРМЗ продовжили відновлювати будівлі та споруди. Загалом планують відремонтувати 15 виробничих корпусів. Для якісного скління використовують надійний матеріал - монолітний полікарбонат. Його листи не деформуються, зберігають прозорість та цілісність.

«Завдяки професіоналізму та злагодженій роботі колектив заводу розширює можливості, освоює нові види продукції. Ми впровадили технологію з виготовлення злитків методом сифонної заливки та використовуємо процес контролю продукції відео ендоскопом. Також освоїли понад 110 новихпозицій, з них найбільші - магнітні сепаратори та дешламатори, модернізований дванадцятикубовий ківш 12. У 2021 році колектив Метінвест - КРМЗ утричі збільшив випуск готової продукції у цеху металоконструкцій. Загалом за останні шість років ми досягли рекордного показника виконання плану – 2042 тонни», — відзначив генеральний директор Метінвест – КРМЗ Микола Гончаренко.
Окрім відновлення виробничих потужностей на заводі поступово змінюють умови побуту. У 2021 році перетворення відбулися в сталефасонноливарного цеху, в якому працює 247 співробітників. На сталеплавильній та формувально-стрижневій дільницях оновили санітарно-побутові приміщення - встановили припливно-витяжну вентиляцію, замінили системи водопостачання, каналізації, освітлення, придбали бойлери. Стіни та підлогу облицювали кахельною плиткою. Подбали про дрібниці, які створюють комфорт - дзеркала, електрорушники, фени.

Для безпечної праці зварювальниківу механозбірний цех та цех металоконструкцій придбали сучасні засоби захисту - маски з подачею повітря Speedglas 9100 MP-Lite. Нові ЗІЗи мають безліч переваг – ефективно захищають голову, обличчя, органи дихання та слуху, очі. Сучасна конструкція маски забезпечує максимальну зручність в роботі.

Для попередження вібраційної патології в медпункт заводу придбали спеціальне гідромасажне обладнання.

Загалом у 2021 році на розвиток Криворізького ремонтно-механічного заводу компанія Метінвест спрямувала понад 330 мільйонів гривень.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com