До роботи у компанії Метінвест запрошують електриків

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
На криворізьких підприємствах Метінвесту оголосили про наявність вакантних робочих місць для спеціалістів, які працюють в галузі електрики та електротехніки.

Компанія Метінвест пропонує надання постійних робочих місць електрикам з конкурентним рівнем заробітної плати та стабільними виплатами.
Співробітники Метінвесту мають широкі можливості для розвитку та кар'єрного зростання завдяки доступним програмам навчання та перенавчання.
Компанія систематично інвестує у покращення умов праці та побуту, придбання нової техніки та модернізацію виробництва.
Допомогу у працевлаштуванні на криворізькі підприємства компанії надають у Центрі кар’єри Метінвест. У Кривому Розі він знаходиться за адресою: проспект Миру, 33. Щодня менеджери ЦКМ оновлюють базу даних резюме та приймають заявки від пошукачів.
На теперішній час на підприємствах є попит на таких спеціалістів:

Електромонтер з ремонту та обслуговування підстанцій
  • Здійснює обслуговування та огляд обладнання підстанцій, проведення режимних оперативних перемикань у розподільних пристроях.

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній
  • Виконує роботи з монтажу та демонтажу маслонаповнених та вінілових кабельних ліній напругою до 35 кВ. Виконує монтаж та ремонт сполучних та кінцевих муфт, прокладання силових та контрольних кабелів.

Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередач
  • Здійснює капітальний ремонт, монтаж та демонтаж ліній електропередачі напругою до 150 кВ із застосуванням спеціальних механізмів та машин.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com