У криворізьких школах запровадили нове меню: не всі задоволені

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Редакція “Першого Криворізького” провела опитування серед читачів, та з’ясувала, що більшість респондентів не задоволені новим шкільним меню.

У опитуванні в Instagram взяли участь 453 людини. 82 людини відповіли, що їм подобається шкільне харчування, 371 людина — ні.

Нове меню для шкільних їдалень складається з 160 страв. Тепер у ньому має бути менше солі та цукру, жирів та субпродуктів. Натомість збільшена кількість молока та кисломолочних продуктів, м'яса, риби, свіжих овочів та фруктів.

Найбільше респонденти скаржаться на відсутність цукру та солі.Євген Клопотенко, один із розробників шкільного меню, написав у своїй сторінці у соцмережі: “Минулого року МОЗ за ініціативою Першої леді запровадив нові норми шкільного харчування. Загальні тези: менше хліба, менше солі, менше цукру, більше овочів, більше фруктів, більше м'яса. Я зі своєю командою розробив рецептури, що відповідають цим нормам. Рецепти затвердили ДПСС та МОЗ (+ рекомендували їх на національному рівні). Так школи отримали вибір: самим створювати меню до норм або складати його на основі розроблених нами рецептів.”

Кухар пропонує батькам ознайомитись з нормами і перевірити відповідність прописаним тезам. Якщо страви не такі, Євген радить скаржитись у Держспоживслужбу.

Це можна зробити за допомогою telegram-бота @derzhspozhivsluzhba_bot

Читайте також: Криворіжці скаржаться на холод у школах


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com