Скільки українців можуть користуватися сервісом Дія

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Цифровими сервісами в Дії можуть користуватися 25-27 млн українців.

Про це розповів Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Ліга.Tech.

Міністр зазначив, що є кілька непрямих ознак, на які можна орієнтуватися. Зокрема, це кількість онлайн-користувачів банків та фінтех-компаній.

Кількість користувачів у Дії поступово наближається до зазначеної кількості — у застосунку вже 11,8 млн унікальних користувачів, а на порталі — понад 11,9 млн.

«Для нас головне — перевести усі послуги в онлайн, створювати класний сервіс, який люди захочуть використати. Щоб вони не говорили: «Я краще піду в ЦНАП». Щоб вони говорили: “Я краще отримаю послуги в кілька кліків, ніж стоятиму в черзі чи кудись їхатиму». Зараз аудиторія застосунку Дія — 11,8 млн користувачів. Ми бачимо тенденцію до 50-70 тисяч нових унікальних користувачів на день. Я думаю, що зі стартом програми виплати 1000 гривень єПідтримка розпочнеться чергове зростання кількості користувачів», — зазначив Михайло Федоров.

Після отримання результатів перепису населення у 2023 році буде також зрозуміло рівень цифрових навичок, скільки в українців комп'ютерів, планшетів. За словами Федорова, це дозволить з'ясувати, який рівень цифровізації людей, а потім можна буде спрогнозувати кількість користувачів.

Читайте також: На що українці витратят "ковідну тисячу"


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.