Як вибрати штучну ялинку

Главное фото новости
Фото: canva
1kr.ua
Якщо вам не подобається прибирати голки справжньої ялинки, що обсипаються, або алергія заважає поставити живе дерево, спробуйте вибрати штучну ялинку для прикраси свого свята. Редакція “Першого Криворізького” підібрала поради щодо вибору штучної ялинки.

  • Визначаємось із висотою. Відстань від верхівки дерева до стелі має становити не менше 15 см. При виборі ялинки враховуйте прикрасу на верхівку та/або підставку, адже вони подовжують ялинку.
  • Форма ялинки дає загальне уявлення, скільки місця вона займає в кімнаті. Вибирайте широке дерево, якщо у вас простора кімната і вузьке для обмеженого простору. Підрахуйте, скільки ви можете виділити місця під дерево та порівняйте його з розмірами, вказаними на упаковці ялинки.
  • Типи голки. Голки з ПВХ пласкі та за фактурою схожі на папір, голки з полімеру товщі та довші. Деякі дерева містять і ПВХ, і поліетилен - чим реалістичніше виглядає ялинка, тим вище число PE.
  • При покупці оцініть міцність гілок вашої штучної ялинки; якщо у вас багато прикрас, вам знадобляться досить міцні гілки, щоб утримувати їх.


Читайте також: Скільки коштує ялинка у Кривому Розі


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
20 мин

Все хорошо

02 : 30

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com