Ворожіння на Андрія: як дізнатися ім'я судженого і свою долю

Ворожіння на Андрія: як дізнатися ім'я судженого і свою долю

Фото: Фото автора Anete Lusina: Pexels

Ворожіння на Андрія з 12 на 13 грудня здавна було подією, на яку чекали всі дівчата та жінки. Вони вірили, що саме в цю ніч зможуть дізнатися ім'я свого судженого, а ще зможуть дізнатися свою долю.

Редакція «Першого Криворізького» підготувала найпопулярніші гадання, які використовують дівчата, аби довідатися про свого судженого та дізнатися свою долю.

Ворожіння на ім'я судженого

Після півночі дівчина має вийти на вулицю і, побачивши першого зустрічного чоловіка, запитати його ім'я — саме так зватимуть і її судженого.

Ворожіння на тінях

У ніч на Андрія в темній кімнаті палять на тарілці аркуші паперу і вгадують своє майбутнє за тінями на стіні:

 • птах — до великих змін у житті;
 • кішка — до романтичних стосунків;
 • хрест — до хвороби і нещастя;
 • гора — до самотності;
 • ворота — до гостей;
 • дерево — до багатства і благополуччя.

Ворожіння на папірцях

У ніч на 13 грудня дівчина має покласти під подушку мішечок з написаними на окремих аркушах паперу чоловічими іменами: потрібно вказати будь-які 11 імен на власний розсуд, а один папірець залишити порожній. Уранці дістати один аркушик — саме так зватимуть майбутнього чоловіка. Якщо ж дістався пустий папірець — варто ще рік зачекати.

Ворожіння з гребінцем

Перед сном слід покласти під подушку гребінець зі словами: «Суджений-ряджений, прийди і причеши мене». Вночі має наснитися незнайомець, який запропонує дівчині розчесати волосся — це й буде її майбутній коханий.

Ворожіння по коту

Якщо вдома є кіт, дівчина загадує бажання і кличе домашнього улюбленця. При цьому вона уважно дивиться, якою лапкою кішка ступить через поріг. Якщо правою — бажання здійсниться.

Ворожіння на варениках

Дівчата ліплять вареники або пиріжки з дріжджового тіста. Кожна робить свій вареник особливим, після чого їх усіх виставляють у ряд і кличуть найближчого домашнього улюбленця. Чий вареник або пиріжок він з'їсть — та дівчина першою вийде заміж.

Ворожіння на чашках

Для цього беруть кілька непрозорих чашок за кількістю дівчат, які ворожать. Розкладають по чашках хліб, цибулю, сіль, цукор, перстень, гроші, а в одну наливають воду. Кожна по черзі вибирає чашку із заплющеними очима. Відповідно до вмісту роблять передбачення:
 • цибуля – до сліз,
 • хліб – до достатку,
 • перстень – до весілля,
 • вода – до вагітності,
 • сіль – найближчим часом можуть чекати неприємності,
 • цукор – веселощі,
 • гроші – очікує багатство.

Ворожіння на кавовій гущі

Приємний спосіб дізнатися майбутнє для поціновувачів цього напою. Потрібно випити кави, накрити чашку блюдцем і тричі перевернути вгору-вниз. У результаті на дні повинен утворитися певний образ, який треба розшифрувати. Ось деякі тлумачення символів: собака – дружба; ліс – благополуччя і багатство; хрест – хвороба, терпіння; млин – брехня; вінок – слава; круча – смуток, туга, самотність; будинок – достаток; людина – побачення; церква – повернення додому; ворота – до гостей; олень – до швидкої дороги; гора – важкий період у житті; сходи – до досягнення мети.

Читайте також: Що не можна робити на День Андрія Первозванного

Комментарии (5)

Предуркин. ,

18:20, 12 декабря 2021

А есть те хто таким хоть раз занимался?

Valim

18:49, 12 декабря 2021

Если нет вареников , можно пельмени использовать?

Final Cut 4,30

18:51, 12 декабря 2021

Скыба, зачем тебе ворожиння, ты ж нетрадыцийна))

Семён Ладога

19:54, 12 декабря 2021

Ворожіння на ім'я судженого? Анахронизм каменного века. Времена рыцарей на белых лошадях канули в лету. Нынешний рыцарь не вдаваясь в тонкости, вареников с пельменями и гадальной ерунды, даст любой, да той же Скыбе пос@осать.

0

20:05, 12 декабря 2021

Обвэду вокруг пуза, нэхай будэ тры туза....

Ссылка скопирована в буфер обмена