У Дніпропетровській області вакциновано обома дозами майже 50% населення

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Обома дозами вакцини від коронавірусу щеплено 48% населення Дніпропетровської області. У Кривому Розі станом на 30 листопада вакциновано 174 тисячі 281 людина.

Загальний рівень вакцинації українців зріс у порівнянні із минулим тижнем на 8% і зараз становить 43%.

Загальна кількість населення України 38 085 266.

Ситуація із поширенням вірусу покращується, Зайнятість ліжок із киснем для пацієнтів із коронавірусом знизилась. У Кривому Розі вона складає 51%.

Якщо тенденція із виписками з медзакладів збережеться, то можна констатувати, що Україна проходить пік захворюваності у третій хвилі COVID-19.

Втім, лишаються зовнішні загрози з Європи — зокрема, потенційне потрапляння в Україну нового штаму коронавірусу «Омікрон».

Також на ситуацію коронавірусом впливає сезонність — застуди, властиві цьому періоду року, можуть сприйматись людьми

Про це повідомили під час брифінгу 30 листопада, Юрій Ганиченко, керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки та Катерина Кузьмінова, аналітикиня цього Центру.

Криворіжці скаржаться на відмови лікарів робити тести на коронавірус через їх відсутність. Саме це може стати причиною тривалого перебування Дніпропетровської області у червоній зоні епідеміологічної небезпеки, говорили на минулому тижні експерти КШЕ і радили Дніпропетровщині наростити темпи тестування.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com