Криворіжці стали фіналістами у літературному конкурсі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Міжнародний літературний конкурс «Гранослов-2021» оголосив переможців та фіналістів, серед яких є жителі Кривого Рогу.

29-річний Святослав Олєйніков з Кривого Рогу став переможцем у літературному конкурсі серед прозаїків. Хлопець заочно вчиться у Дніпропетровському державному університеті та працює фрілансером.

На конкурс Святослав представив твір «Мишоловка» в жанрі фантастики, події відбуваються в місті-державі за часів екологічних та виробничих катаклізмів.

“Намагався підняти не лише проблематику стосунків між людьми, проблеми моральних та матеріальних цінностей, а й відшукати вихід разом із своїми героями. Показав шляхи, якими ті проходять, намагаючись досягти своєї мети. І – як підсумок –поставити важливе для всіх нас питання: що буде для кожного істотно важливим на тлі вселенської катастрофи, яка стала розв’язкою твору.
Перемога у конкурсі - це ще одне підтвердження того, що я таки на правильному шляху, що намагаюся розвиватися як письменник. І можливо навіть, готовий до чогось більшого.

Сподіваюся, що зможу зарекомендувати себе, як гідний автор у професійних колах, щоб розвиватися далі і писати більше. Тим паче, мені є, що запропонувати видавництвам.”
— говорить Святослав.Іра Божко, криворізька поетка, стала фіналісткою і посіла друге місце у номінації “Поезія”.

“Цей рік видався для мене плідним на різні досягнення в конкурсах, і "Гранослов" потішив особливо. Понад 4 роки я майже не писала віршів і не брала участі в літературному житті, й одразу після повернення на поетичну "арену" вирішила мотивувати себе участю в найрізноманітніших віршувальних змаганнях. Якщо навіть у такому престижному конкурсі вдалося вийти у фінал, я на правильному шляху. Приємним сюрпризом стало і те, що перше місце у прозовій номінації "Гранослова" посів мій земляк — як на мене, це вже вивело Кривий Ріг на дещо вищий рівень у вітчизняному літпроцесі.“ - коментує Іра.


Редакція “Першого Криворізького” вітає фіналістів з досягненнями та бажає натхнення і визнання.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.