Опитування: чи хочуть криворіжці, аби Україна вступила в НАТО

Главное фото новости
Фото: Share America
1kr.ua
Курс на вступ України до НАТО проголосили ще у 90-х роках. Наразі в Україні триває активне обговорення виконання умов вступу.

Редакції «Першого Криворізького» цікаво дізнатись думку читацької авдиторії щодо доцільності та можливості України вступити у Північноатлантичний союз.

Нагадаємо, що 23 грудня 2014 року Верховна Рада України проголосувала за відмову від так званого позаблокового статусу країни, оскільки він виявився неефективним — держава не може самостійно убезпечити себе від зовнішньої агресії та тиску інших держав.

На саміті НАТО у Брюсселі 14 червня 2021 року члени альянсу підтвердили рішення Бухарестського саміту 2008 року, про те, що Україна буде членом НАТО. Тепер, щоб отримати План дій з членства, український уряд має впровадити низку реформ. Зараз мова йде про реформу Служби безпеки України, яка де-факто працює за пострадянською моделлю, а НАТО прагне, аби ця структура дійсно працювала на рівні контррозвідки, говорить Олена Трегуб, Генеральна секретарка незалежної антикорупційної комісії.

Будь ласка, проголосуйте у опитуванні, розміщеному нижче.

Автор публікації Денис Шабанін


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.