Ціни на період опалювального сезону обіцяють залишити стабільними, — Прем'єр міністр

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вчора, 3 листопада, під час чергового засідання Уряду Денис Шмигаль зауважив, що тарифи для населення в цьому опалювальному сезоні залишаться стабільними.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Уряду.

Денис Шмигаль говорить, що у світі спостерігається енергетична криза. Зокрема, ціни на газ в Європі на історичному максимумі, а ціни на вугілля зросли щонайменше втричі, порівняно з минулим роком.

За словами Шмигаля, уряд підготував декілька різних сценаріїв, які дозволять спокійно пройти опалювальний сезон.

Глава Уряду також відзначив, що Кабінет Міністрів разом із народними депутатами збільшив розмір програми субсидій на 12 мільярдів гривень та водночас збільшив розмір субсидій для громадян.

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії» передбачає: що у платіжках за послугу постачання теплової енергії буде додатково вказуватись спожитий обсяг теплової енергії у перерахунку на кіловат-години.

Це сприятиме підвищенню енергоефективності у побутовій сфері за рахунок того, що споживач матиме змогу порівнювати спожиті обсяги газу в одиницях енергії з іншими видами енергії і управляти власним споживанням.

Читайте також: Криворіжці, увага: в ніч на 7 листопада кілька годин не працюватиме «Приват 24» і банкомати


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.