Компанія Метінвест пропонує працевлаштування з навчанням

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
На Криворізьких гірничодобувних підприємствах компанії відкритий набір працівників з можливістю навчання за професіями: сепараторник, машиніст насосних установок, машиніст млинів.

Щороку компанія Метінвест підтверджує статус одного з кращих роботодавців України, пропонуючи надання постійних робочих місць з конкурентним рівнем заробітної плати та стабільними виплатами.
Співробітники мають широкі можливості для розвитку та кар'єрного зростання завдяки доступним програмам навчання та перенавчання.
Компанія систематично інвестує у покращення умов праці та побуту, придбання нової техніки та модернізацію виробництва.
На підприємствах компанії діє програма «Мій вибір», яка передбачає самостійне обрання працівниками додаткових, необхідних кожній конкретній людині, сервісів. Це можуть бути: медичне страхування, навчання для співробітників та членів їхніх родин, додаткові оплачувані вихідні, тури вихідного дня, сімейні або дитячі путівки тощо.
Отримати інформацію про діючі програми навчання та актуальні вакансії допоможуть у Центрі кар’єри Метінвест (ЦКМ). Щодня менеджери ЦКМ оновлюють базу даних резюме та приймають заявки від здобувачів. За чотири роки існування фахівці центру допомогли працевлаштуватися на підприємствах компанії Метінвест більш ніж 2 000 спеціалістам.

Сьогодні у ЦКМ пропонують працевлаштування з навчанням за професіями:
Сепараторник
Обов’язки: проведення процесу сепарації на магнітних, пневматичних сепараторах. Контроль за роботою сепараторів, промивачів, гідрозмішувачів. Запуск і зупинка устаткування.
Машиніст насосних установок
Обов’язки: обслуговування насосних установок, які обладнані поршневими і відцентровими насосами з подачею води, кислот, лугів, пульпи та інших малоз’вязних рідин.
Машиніст млинів
Обов’язки: проведення процесу подрібнення, класифікації, сепарації та просіювання матеріалів на обладнанні.

З питань працевлаштування звертайтеся до криворізького офісу Центру кар’єри Метінвест за адресою: пр-т Миру, 33. Менеджери чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна за номером телефону 0 800 606 000 або надіслати листа на електронну адресу: [email protected].


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.