На підприємствах компанії Метінвест є вакансії для спеціалістів-збагачувальників.

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
За інформацією, наданою Центром кар’єри Метінвест у Кривому Розі, на гірничозбагачувальних комбінатах є вакантні робочі місця для машиністів насосних установок, машиністів млинів та сепараторників

База Центру кар'єри Метінвест регулярно оновлюється, тож, криворіжці завжди можуть отримати актуальну інформацію про наявні вакансії. Натепер криворізькі ГЗК компанії Метінвест проводять набір персоналу на рудозбагачувальні фабрики. Затребуваними є фахівці таких напрямків:

Професія: машиніст насосних установок

Обов’язки: обслуговування насосних установок, які обладнані поршневими і відцентровими насосами з подачею води, кислот, лугів, пульпи та інших малозв’язних рідин.

Професія: сепараторник

Обов’язки: проведенняпроцесу сепарації на магнітних, пневматичних, сепараторах. Контроль за роботою сепараторів, промивачів, гідрозмішувачів. Запуск і зупинка устаткування, регулювання подачі руди, води, виходу продуктів збагачення, контроль за показниками вимірювальних засобів.

Професія: машиніст млинів

Обов’язки: проведення процесу подрібнення, класифікації, сепарації та просіювання матеріалів на обладнанні.

Можливе працевлаштування з подальшим навчанням.

Про усі переваги роботи в компанії, соціальні гарантії та можливості кар’єрного росту можна дізнатись у Центрі кар’єри Метінвест. Щоденно його фахівці спілкуються з десятками пошуковувачів: надають кар'єрні консультації, поради щодо оформлення резюме, допомагають з пошуком вакансій та надають варіанти навчання та перенавчання для кандидатів без потрібного досвіду.

Працевлаштуватися на підприємства компанії вам допоможуть у криворізькому офісі Центру кар'єри Метінвест, який розташований за адресою: просп. Миру, 33. Менеджери чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна за номером телефону 0 800 606 000 або на електронну адресу [email protected].


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.