Forever Green: «Зелений центр Метінвест» планує висадити у Кривому Розі п’ять тисяч дерев

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
У рамках проєкту Forever Green від громадської спілки «Зелений центр Метінвест» в криворізькому ботанічному саду пройшов суботник по підготовці розплідника для рослин. В заході взяли участь представники молодіжної організації Північного гірничозбагачувального комбінату компанії Метінвест.

Цього року «Зелений центр» стартував з новим проєктом Forever Green по озелененню. Партнером громадської спілки виступив Криворізький ботанічний сад Академії наук України. На першому етапі спільно з волонтерами криворізьких підприємств Метінвесту планують облаштувати розплідник, прокласти крапельний полив, висадити декоративні дерева і чагарники, встановити павільйон для проведення майстер-класів по догляду за рослинами.

Минулої суботи за участю молоді Північного ГЗК під розплідник підготували ділянку. Волонтери скопали та розпушили близько гектара землі для насаджень. На цій території будуть проходити акліматизацію та підростати близько тисячі дворічних саджанців лип, берізок, каштанів, спірей, вічнозелених ялівців та туй, які вже майбутньої осені висадять на прибудинкових територіях в усіх районах міста.

«Наша мета за п’ять років висадити близько п’яти тисяч рослин, щоб залучити до зелених акцій якомога більше учасників, передусім мешканців ОСББ, співробітників громадських організацій, учнів та педагогів навчальних закладів. Forever Green – це ще один проєкт, ініційований на покращення екології міста, створення комфортного середовища для проживання криворіжців», - відзначив менеджер громадської спілки «Зелений центр Метінвест» Максим Рус.

Нагадаємо, за п’ять років «Зелений центр Метінвест» разом з мешканцями міста висадили 4119 дерев та омолодили більше 500 зелених насаджень.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город