Спортсмени з Кривого Рогу вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з традиційного карате

Главное фото новости
Фото: Фото надані Віталієм Галинським
1kr.ua
Криворізькі спортсмени представили Україну на чемпіонаті Європи з традиційного карате.

Про це повідомив читач «Першого Криворізького».

Із 4 по 6 жовтня 2021 року у місті Катовіце у Польщі відбувся чемпіонат Європи з традиційного Карате-до WTKF, European Children's Cup і European Traditional Karate Championship WTKU.

Участь брали 21 країна.

До складу збірної України увійшло 11 вихованців від клубу ОФОТ "Бассай-Дай" з Кривого Рогу, які представляли нашу країну на цих змаганнях.

Результати змагань на Чемпіонаті Європи WTKF:

  • Богдан Бобра (14-15 років)
1 місце Індивідуальне Куміте
1 місце Фуку-го
3 місце Командне куміте
3 місце Ен-бу

  • Марія Ільченко (14-15 років)
2 місце Фуку-го
3 місце Ен-бу
3 місце Синхронне ката

  • Нікіта Овдієнко (14-15 років)
3 місце Ен-бу

  • Кирило Компанієць (14-15 років)
3 місце Ен-бу

  • Артем Лісовий (16-17 років)
3 місце Командне куміте

  • Андрій Заболотній (18-20 років)
3 місце Ен-бу

  • Віталій Галінський (21+)
2 місце Командне куміте
3 місце Індивідуальне куміте
3 місце Ен-бу

Результати змагань на дитячому Кубку Європи European Children's Cup:

  • Домініка Михалків (10-11 років)
2 місце Куміте

  • Владислав Чернишов (12-13 років)
1 місце Куміте

  • Данило Гордієнко (12-13 років)
2 місце Куміте

Також у дитячому чемпіонаті Європи приймав участь Данило Тимошевський у категорії 10-11 років. Цього разу здобути перемогу йому не вдалося, він показав свою майстерність і справжній дух Традиційного Карате.

Результати змагань на European Traditional Karate Championship WTKU:

  • Нікіта Овдієнко (14-15 років)
1 місце Куміте
1 місце Фуку-го
3 місце Синхронне ката

  • Богдан Бобра (14-15 років)
3 місце Куміте
3 місце Ката
3 місце Ен-бу
3 місце Синхронне ката

  • Кирило Компанієць (14-15 років)
3 місце Ен-бу
3 місце Фуку-го
3 місце Синхронне ката

  • Марія Ільченко (14-15 років)
2 місце Куміте

  • Артем Лісовий (16-17 років)
3 місце Куміте

  • Андрій Заболотній (18-20 років)
1 місце Фуку-го
2 місце Командне куміте (21+)

  • Віталій Галінський (21+)
2 місце Командне куміте

За результатами цих змагань криворіжці здобули 32 медалі: 6 золотих, 7 срібних та 19 бронзових.

Редакція «Першого Криворізького» вітає спортсменів та бажає нових звершень!


Фото надані Віталієм Галинським

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Спорт