Всеукраїнська організація EdCapm запрошує криворіжців та усіх громадян України долучитися до флешмобу

Главное фото новости
Фото: EdCapm
1kr.ua
Освітня платформа EdCapm запрошує криворіжців та інших громадян України взяти участь у флешмобі до Дня вчителя.

Про це EdCamp повідомляють на сторінці у соцмережах.

До Дня вчителя, що святкуватимуть вже третього жовтня, ініціатива «Як не стати овочем» разом з Vivat, Meest та Prometheus запускає флешмоб #КнигаЗамістьБукету

Він проходить в межах соціального проекту з навчання вчителів інфогігієни. За бажанням можна пройти онлайн-курс на Prometheus та отримати книжку-довідник.

Щоб долучитися до флешмобу:

  • Напишіть допис на своїй сторінці у соціальній мережі з хештегом #КнигаЗмістьБукету, в якому привітайте вчителів та вчительок з Днем працівника освіти та запросіть їх пройти курс з інфогігієни на Prometheus
  • Та зробіть вчителям і вчителькам, які пройшли курс, подарунок — підвісьте книжку-довідник «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі». Після цього книгу безкоштовно доставить компанія Meest.
Редакція «Першого Криворізького» провела опитування в Instagram, щоб з'ясувати, чи будуть завтра, в останній робочий день тижня, містяни та містянки вітати вчителів та вчительок.

Криворіжці переважно планують все ж вітати працівників та працівниць сфери освіти із матеріальними подарунками. Більшість будуть дарувати солодощі та квіти, є ті, хто купують блокноти, ручки, дають сертифікати на товари чи послуги.

Нагадаємо, як зробити подарунок, аби не стати корупціонером


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
16 мин

Все хорошо

59 : 38

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com