Представників яких професій уряд зобов’язав вакцинуватись

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 22 вересня, уряд назвав представників професій, які мають обов'язково вакцинуватись.

Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України.

В Міністерстві охорони здоров'я складуть перелік професій, виробництв та організацій, які обов'язково мають пройти імунізацію. До списку включать працівників закладів освіти, працівників центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також працівників місцевих державних адміністрацій.

«Перші пріоритетні групи, ті, хто вакцинувались на перших етапах кампанії, вже досягнули показників понад 80% охоплення - це медики, військові ЗСУ, структури МВС. Групи з 3 етапу - освітяни та держслужбовці - ще не досягли такого результату охоплення. Ми вважаємо за доцільне прийняти жорстке рішення для убезпечення освітнього процесу та функціонування органів державної влади, особливо в частині надання адміністративних послуг, де відбувається тісний контакт зі споживачами», коментує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Також за даними МОЗ станом на 19 вересня 1 дозу вакцини від COVID-19 отримали лише 49% працівників сфери освіти, повністю вакциновані - 39%.

Статтею 12 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних хвороб. Визначення такого переліку професій належить до повноважень МОЗ.

Читайте також: У Кривому Розі 118 осіб з діагнозом COVID-19 лікуються в інфекційній лікарні


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

02 : 21

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com