«Ветеранська пісня-2021»: за підтримки компанії Метінвест пройшов Другий регіональний відбірковий огляд колективів

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
У палаці культури «Центральний» провели Другий регіональний відбірковий огляд колективів та індивідуальних виконавців ветеранських організацій та промислових підприємств міста - фестиваль вокального мистецтва «Ветеранська пісня-2021». Творчий захід підтримала компанія Метінвест. У фестивалі взяли участь більше 100 співаків та колективів.

«Метінвест системно підтримує ветеранів, традиція надавати допомогу колишнім працівникам підприємств зародилася в компанії майже 10 років тому. Представники молодіжних організацій підприємств допомагають літнім людям вирішувати побутові питання, під час карантину доставляють продуктові набори, відвідують їх в ювілеї та свята. Заради ветеранів організовують зустрічі та тематичні вечори. Ми раді, що фестиваль пісні також знайшов відгук серед ветеранської спільноти», - зазначив Михайло Цуркан, директор департаменту із взаємодії з громадськими організаціями компанії Метінвест.

На сьогодні у компанії Метінвест налічується 64 тисячі ветеранів. Компанія активно співпрацює із більше, ніж двома десятками ветеранських організацій. Відбіркові етапи учасників проходять у всіх містах, де працюють підприємства компанії Метінвест, а саме у Кривому Розі, Запоріжжі, Маріуполі, Авдіївці та Кам’янському. У кожному місті у відборах беруть участь не менше 25 колективів та щонайменше 100 вокалістів. Члени журі оцінюють вокальні дані, вміння триматися на сцені, якість фонограми та артистизм.

«Дуже дякую фестивалю «Ветеранська пісня-2021». Я тут побачила стільки своїх друзів з усіх комбінатів. 33 роки я пропрацювала на Центральному ГЗК, а з 2012 року перебуваю на заслуженому відпочинку. Я - художня керівниця вокального колективу української пісні «Черемшина» ради ветеранів ЦГЗК. Пісня, звичайно, єднає нас і не дає змоги сидіти та чекати старості», - розповіла Варвара Вільченко, ветеранка праці Центрального ГЗК.

Вже у жовтні в палаці культури «Північний» у Тернівському районі відбудеться фінальний гала-концерт. За звання кращих виконавців ветеранської пісні змагатимуться колективи та виконавці, які успішно пройшли відбіркові етапи у своїх містах.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город