У Кривому Розі покажуть виставу першої дитячої творчої резиденції для дітей «Я є Я, де Я є»

Главное фото новости
Фото: totemdanceschool
1kr.ua
25 вересня у Кривому Розі можна побачити дитячу танцювальну виставу «Я є Я, де Я є», яку поставили протягом дитячої резиденції, яка тривала чотири тижні.

Прем'єра відбудеться найближчої суботи о 19:00 у Палаці культури "Саксагань" за адресою проспект Героїв-підпільників, 54А.

Вистава говорить про те, що люди різні, їхні бажання різні, про пошук підлітка свого місця у світі, про де знайти впевненість при прийнятті рішень. Все це 18 танцівників вистави від 11 до 14 років доносять до глядача через танець, музику, світло.

Катерина Гуляєва, танцівниця вистави, 13 років: «Я отримала дивовижний досвід! І дуже важливо те, що я можу ним поділитись, реалізуючи його на справжній сцені у великій команді. Це дуже круто, що ми, підлітки, мали право голосу в тому, якою стане наша вистава. Це справді справа наших рук, рухів, і думок. Це красиво і весело. У проєкті «Я є Я, де Я є», я відчула, що займаюсь тим, чим хочу, і це мені шалено подобається. Я радію кожному зробленому рухові. І це прекрасно!»

Тетяна Тізенберг, режисерка та кураторка проєкту говорить, що в Україні працює близько 5 тисяч дитячих гуртків, студій, колективів, шкіл танцю різних стильових напрямів. В них займаються до 500 000 дітей віком від 6 до 14 років. Вона вважає, що майбутні хореогр афи не можуть отримати реальний сценічний досвід, а лише показують окремі номери до 5 хвилин на різного роду конкурсах, але вони не знають, як створити повноцінну виставу, продати квитки на неї та донести до глядачів головну ідею. театральної вистави від народження ідеї до продажу квитків і спілкування з глядачами після прем’єри. Ми хочемо це змінити!»

Вистава створена в рамках експериментального проєкту «Я є Я, де Я є» за підтримки Українського Культурного Фонду.Читайте також: Вандалы в Кривом Роге испортили скульптуру


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
27 мин

Все хорошо

05 : 07

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com