Що означає жовтий рівень епідеміологічної небезпеки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
21 вересня Україна може перейти знову у жовту зону епідеміологічної небезпеки. Це вирішиться завтра під час засідання Комісії техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє МОЗ України.

Якщо у країні введуть жовтий рівень епідемічної небезпеки, відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката.

Сертифікат може підтверджувати:
  • вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати);
  • вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);
  • негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;
  • одужання особи від зазначеної хвороби.
Читайте також: Кабмін продовжив термін дії сертифікатів

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат. Сертифікат може підтверджувати:

  • вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);
  • негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;
  • одужання особи від зазначеної хвороби.

Термін чинності COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини (жовті сертифікати) від дати введення дози становитиме 120 днів, двома дозами (зелений сертифікат) – 365 днів. COVID-сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, діятиме 72 години. Термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 становитиме 180 днів.

COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно. Чинність сертифіката має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

У Кривому Розі сьогодні, 20 вересня, під амбулаторним наглядом сімейних лікарів знаходяться 402 пацієнтиів із COVID-19. Про це повідомляє Управління преси та інформації виконкому міськради. Зараз з коронавірусною хворобою лікується 610 пацієнтів, діагноз яких підтвердили лабораторно, з них — 45 пацієнтів з інших міст.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 2 час 3 мин

Есть угроза

15 : 06

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com