Криворіжців запрошують взяти участь у конкурсі із озеленення “Квітуче подвір’я”

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Громадська спілка “Зелений центр Метінвест” продовжує прийом заявок на участь у конкурсі з озеленення та ландшафтного дизайну “Квітуче подвір’я”. На реалізацію ініціатив криворіжців компанія Метінвест спрямувала 600 тисяч гривень.

Конкурс “Квітуче подвір’я” стартував у Кривому Розі 4 вересня.

Нововведення цьогорічного конкурсу - розширення кола учасників та збільшення призового фонду. Створити найкращу зелену зону пропонують мешканцям ОСББ та ЖБК, закладам освіти та охорони здоров’я, територіальним центрам та закладам культури і спорту.

Заявки на участь у конкурсі з озеленення та ландшафтного дизайну приймають до 20 вересня 2021 року. За умовами, учасник має розробити ескіз (візуалізацію) благоустрою території та надати короткий опис проєкту організаторам. Обов’язкова умова - власний внесок, який може бути фінансовим та нефінансовим (трудові, волонтерські, транспорті ресурси тощо).

Найкращі ескізи визначать користувачі мережі Facebook на сторінці «Зелений центр Метінвест Кривий Ріг». Експертна рада конкурсу розгляне проєкти із найбільшою кількістю вподобань. Максимальна сума підтримки для одного заявника - 60 тисяч гривень.

Прийом заявок та проведення консультацій з написання проєктів здійснюється по буднях у офісі представництва ГС «Зелений центр Метінвест» у Кривому Розі з 09:00 до 18:00. Адреса офісу: вул. Дніпровське шосе, 14. Заявки у електронному форматі можна надсилати за адресами [email protected] або [email protected].

Консультації представників Зеленого центру Метінвест у районах Кривого Рогу можна отримати за номерами телефонів:
  • Саксаганський та Довгинцівський райони - +38 (067) 160 41 59,
  • Центрально-Міський та Металургійний райони - +38 (067) 501 78 31,
  • Тернівський та Покровський райони - +38 (096) 299 45 98,
  • Інгулецький район - +38 (067) 523 42 61.
Нагадаємо, “Зелений центр Метінвест” активно допомагає криворіжцям в питаннях благоустрою, проведенні екоакцій, реалізує освітні програми для керівників ОСББ та дітей. Серед знакових проєктів Центру – програма “Сто дворів”, конкурси “Квітуче подвір’я”, “Чистий під’їзд” тощо.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город