Скоб! У Кривому Розі відкрили новий пластовий сезон

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 11 вересня, відбулося відкриття нового сезону криворізької скаутської організації "Пласт Кривий Ріг". Про це повідомляє журналістка 1kr.ua з місця події.

У ході проспектом Поштовим взяли участь більше сотні пластунів і пластунок.

Після ходи вони зібралися на площі біля пам'ятника Святому Миколаю на вулиці Церковній. Спочатку пластуни зачитали молитву, а потім хорунжі винесли український прапор.

Історія Пласту, що з’явився як аналог скаутського руху, розпочалася в 1911 році.

А вже 12 квітня 1912 року у Львові юні українці вперше склали Пластову Присягу. Цю дату вважають днем народженням українського Пласту.

Історія криворізького Пласту розпочалася у грудні 1991 року. Саме 12-15 грудня 1991 року створили перший юнацький гурток «Терновий Цвіт», до якого увійшли юнаки Роман Бєляков, Віталій Марценовський, Олексій Желуденко, Євген Капран, Анатолій Катеринка, Дмитро Білоус, Платон Кузнєцов та інші.

Гуртки проводили спільні мандрівки у Кривому Розі та за його межами. Потім на декілька років пластуни припинили діяльність.

З 2016 року пошуками можливості створення нового осередку Пласту у Кривому Розі займалася вчителька початкових класів Тетяна Кузьменко. Вона хотіла, щоб її учні стали пластунами.

21 квітня 2017 року відбулися установчі збори станиці Кривий Ріг, і діяльність Пласту офіційно відновили. Наймолодшим учасникам криворізького пласту 6 років.

З 27 жовтня 2019 року головою станичної пластової старшини було обрано Наталю Сільтєєву.

Криворізькі пластуни запрошують долучатися до організації. Щоб зв'язатися з ними або дізнатись про криворізький Пласт більше, шукайте їх сайт або сторінку у Фейсбуці "Пласт Кривий Ріг".

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
25 мин

Все хорошо

04 : 52

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com