Криворізькі ГЗК облаштували нову спортивну залу у Глеюватській громаді

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
За підтримки компанії Метінвест у дошкільному навчальному закладі села Глеюватка облаштували спортивний зал. Проєкт реалізували в рамках меморандуму про співпрацю Північного і Центрального ГЗК з Глеюватською територіальною громадою.

Для розвитку спортивного руху та популяризації здорового способу життя в спортивну залу придбали обладнання для ігор з футболу, волейболу, баскетболу, шведські стінки. В планах освітян проводити в залі спортивні заняття не тільки для дітей молодшого віку та школярів, а й інклюзивні тренування по спеціальній програмі.

«Підтримка жителів Глеюватської територіальної громади - один з яскравих прикладів багаторічної співпраці між криворізькими ГЗК компанії Метінвест і жителями сусідніх сіл. В рамках меморандуму про співпрацю ми щорічно реалізуємо заходи для підтримки інфраструктури, медицини, освіти, культури сіл. Тільки за останні два роки спільно з територіальною громадою відремонтували амбулаторію в Недайводі, відновили покрівлю початкової школи в Шевченківському, побудували на вулицях сіл водоводи, встановили нові зупиночні павільйони», - підкреслив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

В черговий раз в ролі координатора при взаємодії великого бізнесу і територіальної громади виступила «Криворізька фундація майбутнього». До кінця року спільно з комбінатами громадська організація планує відремонтувати ще одну спортивну залу у цій громаді.

«Останніми роками в рамках спільної співпраці приділена увага розвитку не тільки інфраструктури, а й системи освіти. В дитячому дошкільному закладі села Червоне оновили меблі, в школу придбали обладнання для кабінету географії та комп’ютерну техніку. Вже завершується утеплення Шевченківської школи. Ми і надалі продовжимо втілювати у життя соціально важливі ініціативи», - зазначила Олена Лещенко, директорка громадської організації «Криворізька фундація майбутнього».

Нагадаємо, криворізькі підприємства компанії Метінвест також реалізують проєкти, спрямовані на розвиток освіти в Петрівській, Широківській, Карпівській та Новолатівській територіальних громадах. Для дітей ремонтують спортзали, встановлюють спортивні майданчики, ремонтують будівлі та облаштовують кабінети в школах, дитячих садках.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

03 : 12

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com